Dell Latitude 3550 – wszechstronny laptop biznesowy z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi

W linii Dell Latitude dostępne jest wiele dobrej jakości laptopów z wydajnymi procesorami i szeregiem funkcjonalności biznesowych fot. kuzniewski.pl

W linii Dell Latitude dostępne jest wiele dobrej jakości laptopów z wydajnymi procesorami i szeregiem funkcjonalności biznesowych. Jednym z nich jest Dell Latitude 3550. Model ten posiada klasyczną matrycę o przekątnej 15,6 cala (rozdzielczość HD lub Full HD). Za wydajność urządzenia odpowiadają niskonapięciowe procesory z rodziny Intel Broadwell. Wyróżnikiem jest także dedykowana karta graficzna, która pozwala zmienić notebooka w narzędzie multimedialne.

Obudowa i osprzęt

Dell Latitude 3550 posiada ciemną, matową obudowę  z dobrze spasowanymi zawiasami, które zapewniają stabilność całej konstrukcji. Wysokość obudowy wynosi 22,3 mm. Całość prezentuje się dość smukło, ale raczej nie zachwyca na tle biznesowych ultrabooków. Laptop waży około 2,2 kg, więc nie powinien być większym obciążeniem podczas służbowej podróży czy spotkania z klientem poza biurem. Mocną stroną Dell Latitude 3550 jest wygodna klawiatura o wyspowej budowie i sprężystych klawiszach. Opcjonalnie dostępna jest konfiguracja z 2-stopniowym podświetleniem.

Na obudowie znajdziemy 2 złącza USB 3.0, 1 port USB 2.0, złącze VGA i HDMI, czytnik kart pamięci.

Jakie osiągi?

Konstruktorzy wykorzystali w tym modelu niskonapięciowe procesory Intel Broadwell. Dostępne są konfiguracje z dwurdzeniowymi jednostkami Intel Core i3, Intel Core i5 oraz Intel Core i7. Pamięć RAM można rozbudować do 16 GB. Standardowa wersja Dell Latitude 3550 została wyposażona w układ Intel HD 4400 zintegrowany z procesorem. Dostępne są jednak także konfiguracje z wydajną kartą dedykowaną NVIDIA GeForce 830M. Pojemność akumulatora wynosi 7600 mAh – bateria wytrzymuje około 360 minut.

Zapoznaj się z różnymi konfiguracjami opisywanego notebooka np. w tym sklepie: http://www.kuzniewski.pl/k1980,laptopy-dell-latitude-latitude-3550.html.